Tubes International - Žarnos ir jungtys pramonei

  • Guminės hidraulinės žarnos
  • Plieninės žarnos ir antgaliai
  • Tefloninės žarnos ir antgaliai
  • Kompensatoriai
  • Žarnos maisto medžiagoms
  • Jungtys

NAUDOJIMOSI INTERNETINE SVETAINE SĄLYGOS

Prieš naudojimąsi internetine svetaine ir siųsdami joje patalpintą medžiagą, kurį yra Tubes International sp. z o.o. nuosavybe, Jūs sutinkate su šiomis sąlygomis be jokių apribojimų bei pastabų:

TURINYS

Visi pateikiami duomenys yra tik informacinio pobūdžio. Informacija svetainėje gali būti naudojama tik tai informaciniais tikslais, įsipareigojant nurodyti informaciją apie autorines teises ar apie medžiagos konfidencialumą.

AUTORIŲ TEISĖS

Pateikta medžiaga bei visas Tubes International sp. z o.o. svetainės turinys yra saugomi pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisių. Pateikta informacija, tekstai, iliustracijos ir brėžiniai gali būti naudojami tik nekomerciniam, asmeniniam naudojimui ir išskyrus pasižiūrėjimą negali būti kopijuojami, modifikuojami, perkeliami, parduodami arba skelbiami jokiais tikslais, visiškai ar dalinai be išankstinio raštiško Tubes International sp. z o.o sutikimo.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Informacija svetainėje nėra teisiškai įpareigojanti, o taip pat nėra pardavimo pasiūlymu pagal Civilinio kodekso 66 str. Tubes International sp. z o.o. pasilieka sau teisę keisti techninius duomenis be išankstinio įspėjimo. Svetainėje pateikti spalvų pavyzdžiai gali šiek tiek skirtis nuo tikrųjų spalvų dėl paveikslo technologijos apribojimų. Išsamią informaciją apie produktus ir jų prieinamumą galima gauti Tubes International sp. z o.o. pardavimo vietose.

PRIVATUMO POLITIKA

Įmonė Tubes International Sp. z o.o. (buveinė Poznanėje, ul. Bystra 15A) informuoja, kad asmens duomenys ir kontaktiniai duomenys, renkami Tubes International Sp. z o.o. kontaktinėse anketose (pateiktose šioje internetinėje svetainėje) bus naudojami tik ir išskirtinai šiais tikslais:

Tubes International Sp. z o. o. informuoja, kad visi asmens duomenys ir kontaktinė informacija, kurią bendrovė gavo šios internetinės svetainės pagalba, bus naudojami tik Tubes International Sp. z o.o. bendrovės darbuotojų verslo tikslais ir nebus parduoti ar perleisti kitoms įmonėms, subjektams ar fiziniams asmenims.

Naudodamiesi www.tubes-international.pl servisu yra tvarkomi šie duomenys apie vartotojus: