Žemo slėgio greitosios jungtys

Hurtigkoblinger for Trykkluft

Žemo slėgio greitosios jungtys – bendroji informacija

Mažo slėgio greito atjungimo movos (didžiausias darbinis slėgis iki kelių dešimčių barų) skirtos žarnoms sujungti su įvairiais sistemos elementais ir įranga pramonėje, kai naudojamas oras, dujos ir skysčiai. Suslėgtam orui skirtos greitojo atjungimo movos paprastai yra populiariausios ir naudojamos įvairiose srityse, pavyzdžiui, jungiant sistemas žarnomis ar oro kompresoriais su pneumatiniais įrankiais, pavyzdžiui, pūtimo pistoletais, pneumatiniais veržliarakčiais ir pan.

Greitosios jungtys skirstomos į šias grupes:

  • laisvojo srauto greitosios jungtys, neturi vožtuvų nei kištuke, nei lizdinėje jungtyje;
  • vienkartinio uždarymo greito atjungimo movos, kurių standartinėje komplektacijoje yra į lizdą įmontuotas vožtuvas, šis vožtuvas atsidaro, kai kištukas įkišamas, o kištukas neturi vožtuvo;
  • dvigubo uždarymo greito atjungimo jungtys, tiek lizde, tiek kištuke yra vožtuvai, kurie atsidaro, kai lizdas ir kištukas sujungiami;
  • sausojo stabdžio greito atjungimo jungtys, dvigubas uždarymas, plokščias lizdo ir kištuko paviršius užtikrina, kad jungiant arba atjungiant kištuką išsiliejimas būtų minimalus arba jo visai nebūtų.

Kištukas užfiksuojamas korpuso kojinėje fiksavimo mechanizmu (paprastai rutuliukai prispaudžiami prie išorinio kištuko profilio). Kištukų profilių yra daug, kai kurie iš jų atitinka tarptautinius konstrukcijos standartus, kai kurie – vieno ar kelių gamintojų standartus, daugiau ar mažiau populiarius pramonėje. Skirtingų gamintojų greitojo jungimo movų pakeičiamumu galima laikyti galimybę sujungti lizdą su to paties profilio, bet skirtingo gamintojo kištuku ir kiekvieną kartą reikia patikrinti. Rekomenduojama naudoti to paties gamintojo lizdą ir kištuką.

  • vardinis skersmuo DN (apibrėžiamas kaip vidinis greitosios jungties srauto kanalo skersmuo, mm) ir oro ir dujų srauto greitis (talpa), nurodomas l/min (litrais esant atmosferos slėgiui, normaliam slėgiui), kai įleidimo slėgis pe = 6 bar ir savitasis slėgio kritimas greitojoje jungtyje Δp = 0,5 bar arba 1 bar. Svarbu palyginti greitojo išleidimo movų srauto talpą, kai yra tie patys pe ir Δp.
  • sandarinimo medžiagą, jos darbinės temperatūros diapazoną ir atsparumą cheminėms medžiagoms, pvz., orui, esant aplinkos temperatūrai, tinkamiausia yra NBR sandarinimo medžiaga.
  • žalvaris tinka orui, tačiau iš žalvario pagaminti kištukai dėl dažno jungimo ir vibracijos greičiau dėvisi nei nerūdijančio plieno kištukai.
  • lengvas ir tvirtas sujungimas – norint sujungti ir atjungti greito atjungimo movas kartais reikia abiejų rankų, o kartais – tik vienos (valdymas viena ranka).
  • apsauga nuo nekontroliuojamo likusio oro išleidimo, kai, pavyzdžiui, atjungiamas pneumatinis įrankis – šis saugos įtaisas yra greito atjungimo jungčių, atjungiamų be slėgio, ypatybė.

“Tubes International” siūlo platų visų rūšių greito atjungimo jungčių asortimentą iš patikimiausių pasaulio gamintojų.

Katalogas
Atsisiųsti

Pardavimų tinklas
Patikrinkite

Užklausa
Siųsti

Produktų sąrašas:

universelle slanger

EUROSTANDARD – Greitosios oro jungtys

universelle slanger

RECTUS – Greitosios oro jungtys

universelle slanger

TEMA – Greito atjungimo jungtys orui ir skysčiams

universelle slanger

NITTO KHOKI – Greitosios jungtys orui ir skysčiams

universelle slanger

CEJN – Greitosios jungtys orui

universelle slanger

GROMELLE – Greito atjungimo jungtys orui ir skysčiams

Ar jums reikia pagalbos renkantis jūsų sistemai tinkamą gaminį?

Skambinkite mums: +370 52 639 372 arba rašykite mums el. paštu: vilnius@tubes-international.com